Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy olyan oltásotok,...

Tóth Péter Tamás kérdése:

Ha lenne egy olyan oltásotok, amit ha beadtok valakinek akkor nem hazudna, akkor kinek és miért adnátok be?

Figyelt kérdés
Én Robert Lightfootnak, a NASA ügyvezető igazgatójának adnám, mert kíváncsi vagyok, hogy mennyi igaz az űrlényes teóriákból.

#UFO #NASA #igazságszérum #Robert Lightfoot
2017. júl. 8. 10:04
 1/3 2*Sü ***** válasza:

Nehéz kérdés. Az igazság nem biztos, hogy boldogabbá tenne. A saját környezetemben azt mondom, hogy senkinek. Másik oldalról az illető nem az igazat fogja mondani, hanem azt, amit igaznak vél, és a kettő között van némi különbség.


> Én Robert Lightfootnak, a NASA ügyvezető igazgatójának adnám, mert kíváncsi vagyok, hogy mennyi igaz az űrlényes teóriákból.


Az az igazság, hogy rossz ötletnek tartom. Nagy valószínűséggel semmi nem igaz a különböző összeesküvés-elméletekből. Ha mégis eltitkolnának valamit, akkor annak meg komoly oka lenne, és igen nagy valószínűséggel csak rosszabb lenne, ha valamit megtudnánk, amit nem kellene. (Nota bene a NASA egy óriási hivatal, rengeteg munkatárssal. Bármit is akarnának eltitkolni, azt nem egy embernek, hanem emberek százainak, ezreinek kellene eltitkolni, ami hosszútávon nem nagyon működik, mert ennyi emberből legalább egy lesz, aki nem ért egyet az eltitkolásával, vagy saját anyagi haszna miatt névtelenül hiteles, megdönthetetlen bizonyítékokat szivárogtatna ki. Magát azt, hogy valamit titkosítsanak, az is sok-sok ember döntésének az eredménye lenne, akik helyzetüknél fogva többféle aspektusára, következményére rálátnak egy-egy információ publikussá válásának, így ha a titkosítás mellett döntenek, annak valóban valami igen jó oka kell, hogy legyen.)


Másik oldalról ez is csak félinformáció lenne, hiszen nem tudnád meg mások értelmezését, interpretációját, indokait, a tudatlanságnál meg csak a fél tudás a rosszabb.

2017. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A politikusoknak. Viktornak rögtön kettőt adnék.
2017. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is Robert-nek...
2017. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!