Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? :o

Mit csináljunk? :o

Figyelt kérdés
Szóval Amiről szeretnék tanácsot kérni az igazából az , hogy a barátnőmmel elmentünk az uszodába.. ( mindketten 13 évesek vagyunk) Szóval ketten elmentünk az uszodába szórakozni . Nagyon jól elvoltunk . És bementünk a gyerekmedencébe mert kicsit fáztunk és az melegebb volt mint a többi. És ott is jól elvoltunk és ott vettük észre hogy 2 kb. 13-14 éves fiú minket bámul . Kissé kellemetlenül éreztük magunkat de próbáltuk "eljátszani" hogy nem érdekel. Elmentünk ebédelni a strandon. És ők pont a mellettünk lévő asztalnál ültek és bámultak minket elég feltűnően de ott is ugyan azt csináltuk mint a medencénél próbáltunk ugyan olyan természetesek lenni mint előtte . Utána visszamentünk a medencébe és akkor ők elmentek csúszdázni de onnan is néztek . Utána odajöttek hozzánk kb. 10-11-12 éves fiúk hogy egy színes gatyás fiúnak én tetszek.. (amit nem értek mert nem is vagyok szép xD na mindegy) A fiú olyan 13 lehetett . És ő is elkezdett követni. A barátnőmmel miután sikerült lerázni őket úgy hogy elbújtunk elmentünk csúszdázni. Mondtam neki hogy : Kinga ha jönnek akkor gyere a sárgán azon egyből letudunk csúszni . Ééés meghallották a fiúk és elkezdték: "kinga kinga kinga!!!!!!" és ránk rugdalták a vizet.. lecsúsztunk gyorsan a terv szerint a csúszdán és bementünk gyorsan a medencébe persze követtek és mondta a barátnőm hogy én maradjak a medencébe ő beszél velük.. Azt nem tudom miért de felment a kinga velük és ott beszéltek. (mármint a csúszdákhoz mentek fel) És mondta a barátnőm hogy azt mondta nekik hogy hagyjanak minket békén de természetesen nem tették .És újra felment ő . (mentem volna én is de ő mondta hogy maradjak) És mondta hogy hallotta hogy azt beszélték hogy kérdezze már meg valaki hogy mi a nevem . (1. természetesen nem mondtuk volna meg nekik 2. Az volt a legnagyobb baj hogy ott már nem hárman voltak hanem min.9-en.) A barátnőm azt mondta nekik hogy hagyjanak békén minket és az egyik fiú lefutott és elkezdett felém jönni én meg mentem ki a medencéből. Utána kicsit 5-10percig nem követtek ami gyanús is volt . Mert utána jöttek utánunk a másik medencébe éés ott elkezdtek minket fröcsökölni és nem hagytak békén.. Igazából ennyi viszont ez se volt valami jó élmény mert igazából nem is tudtunk szórakozni... Ők szinte minden nap ott vannak amit nem értünk hogy hogyan de valahogyan még is... és attól félünk hogyha szombaton is odamegyünk megint ott lesznek és megint követnek és esetleg durvábbak lesznek.. (vmit kihagytam véletlenül az az hogy cigiznek 13 éves létükre és ami a legdurvább hogy a vízimentős adja nekik a cigit.)

2017. júl. 9. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek másik uszodába.

Az se normális hogy a vizimentős ad cigit.

2017. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Inkább az a nagy kérdés, hogy a szüleitek hogyan engedhettek el 13 évesen egyedül?
2017. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia.

Ehez az egészhez semmit nem tudok hozzá szólni mert teljesen ledőbentem.(csinálni kelet volna egy nagy bunyot és békén hagytak volna :D )

Más részt szerintem a vizimentő az egyik apja ezért kapnak cigit (szerintem)

2018. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!