Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Computer Imperium rendelés?

Computer Imperium rendelés?

Figyelt kérdés

A computer imperium oldaláról akarok rendelni egy monitort és egy számítógépet. Az a nagy baj, hogy nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Ugye bár emailt kell nekik küldeni hogy mit hogyan és hova ( nem értek annyira hozzá ne kövezzetek) legalábbis én így tudom. Tudnátok segíteni nekem, hogy hogyan kezdjek hozzá? Egy vázlattal vagy hasonlóval nagyon ki tudnátok segíteni.

Ugye kell a gép, a monitor mind a kettőhöz tápkábel és még egy DVI/VGA kábel. Ezt is hogy kell van külön kódjuk? ( vagy csak bemásolom így?: Core i3 Premium HD PC / GTX 1050 (i3-7100, 8GB DDR4 RAM, 1TB HDD, GeForce GTX 1050 2GB)<---- ez lesz a gépes)

Plusz az is itt van hogy ebben a gépben eredetileg egy GTX 1050 van de én + 13 ezerért vennék bele egy 1050TI-t. Ezt is írjam külön hogy nekem az kell ( bár erre gondolom igen a válasz de hogyan írjam?)

Leírom a címemet hogy után vétellel akarom ( mert azzal akarom) és elküldöm?

Létszi segítsetek egy vázlattal vagy valamivel mert tényleg nem értek hozzá.

Előre is köszi.



2017. júl. 9. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Passz, de nagyon segítőkészek (újpestieket ismerem)
2017. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!