Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért adtak fel kéretlen...

Miért adtak fel kéretlen csomagot?

Figyelt kérdés
Kaptam egy sms-t ma a Magyar Postátol hogy feladtak nekem egy csomagot. Az a lényeg hogy nekem foggalmam sincs a csomag mivoltárol , de adtak nekem egy számot. Nemérdekel hogy privát (PBY8309018394) . De foggalmam sincs miért nem engedi megnézni a csomagkövető. Kérhetek egy kis segitséget ?

2017. júl. 10. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


PBY8309018394Bezárás

KÜLDEMÉNY ADATAI

Feladó neve:LIKE-ALL KFT.

Áruért fizetendő összeg:29 500 Ft

Küldemény típusa:Üzleti csomag

Cserecsomag azonosító

Kézbesítés:Háznál kézbesítés

Őrzési idő postán (nap):5

Kézbesítés helyszíne:GÖNYŰ

Kézbesítés címe:BEM JÓZSEF UTCA 97.

2017. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy miért adták fel, azt neked kell tudni. Megrendelted nyilván. Hívd fel őket, van telefonszámuk.


(Ha téged nem érdekel hogy privát, akkor engem sem.)

2017. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem rendelted meg, akkor lehet az is, hogy valami kis értékű dolog van benne, de szeretne ennyi pénzt kapni érte.

Ha nem akarod, nem kell átvenni.

Én azért előbb írnék az illetőnek egy levelet, vagy felhívnám... de óvatosan, ne add meg a számod.

2017. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már minden oké. Rájöttünk mi is hogy mi a csomag , csak ki csit megijedtem hogy csak úgy feladtak egy csomagot.Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 11. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!