Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy a Balaton Sound...

Igaz hogy a Balaton Sound tényleg olyan "durva" fesztivál? Mindenhol azt hallom hogy sok rossz dolog történik ezen a fesztiválon Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szerintem a Sziget és a VOLT barátságosabbnak tűnik.

Barátaimmal jövőre akarunk menni meséljenek kicsit :s

15/L


2017. júl. 10. 19:33
 1/3 anonim válasza:

Jó a buli, csak sok köcsög van.


Bővebben: Én most voltam másodszorra a Soundon, tavaly nem volt rossz tapasztalatom egyáltalán, idén viszont belekeveredtünk a paprikasprayzős dologba, szerencsére nem minket fújtak le de nem messze tőlünk fújtak és körülöttem velem együtt mindenki köhögött meg könnyezett. Ez nem feltétlenül a Sound hibája, ilyen alakok más fesztiválokon is megjelenhetnek.

Ezen kívül óriási élmény volt mindkét alkalom még úgyis hogy csak egy-egy napra mentünk, de jövőre már egész hetet tervezünk. Arra készüljetek, hogy az árak nagyon el vannak szállva, ha nem akartok sokat költeni akkor ajánlom hogy inkább kint igyatok-egyetek.

2017. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem mindegyik barátságos fesztivál, a VOLTon és Szigeten is vannak "köcsögök". Annyi, hogy a Soundot divat szidni, mert tele van fiatallal.

Egyébként fellépők alapján döntsd el.

VOLT: főleg magyarok vannak, sok rock koncert van és hasonlók, elektronikus zene kevesebb, de azért van pár híres, pl. Martin Garrix.

Sound: Szinte csak elektronikus zene van, de van pár híresebb énekes és rapper is: pl. G-eazy vagy Dua Lipa is volt idén. Itt már sok külföldi, elég vegyes. A legtöbb ember jó fej, könnyen lehet haverkodni. (én idén voltam onnan tudom)

Sziget: Nagyon sok külföldi, kb. 50-50 magyar-külföldi. Szigeten minden zenei műfajt megtalálsz, elég vegyes. Kicsit olyan mint a VOLT felturbózott verziója.


Szóval mindegyik jó, a Soundot nem tudom miért szidják, most voltam és hatalmas élmény volt. Egyébként most pár youtubeos, pl. Royalszabi vagy Karin Dragos rakott fel videókat a soundról, esetleg nézd meg őket.

2017. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én idén végig voltam, és személyszerint nagyon szeretem. De ez mindenkivel máshogy van, szerintem ki kell próbálni, aztán meglátod :D az árak valóban eszméletlenek (víz 450, kaják 1500-2000től, az alkoholos italok pedig szerintem nagyon túl vannak árazva, pl egy tök szimpla koktélszerű valami minimális piával 3000ftól kezdődik). Durvának szerintem is durva, mint mindegyik nagyobb fesztivál. Kb mindenki be van szívva, józan ember nem nagyon van. Az emberek felszabadultak, legtöbbjük jófej és nem k..sög. Szerintem tavaly jobb volt a lineup, de idén sem unatkoztunk:D rengeteg élményt lehet vele szerezni.
2017. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!