Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8 eve tancolok, semmi eredmeny...

8 eve tancolok, semmi eredmenye. Fejezzem be, vagy csereljek?

Figyelt kérdés

Na, szoval az van h mar 8 eve tancolok (hip-hop) ugyanannal a tanccsoportnal. Mellekesen ez egy szlovakiai tanccsoport. Tanitt 3 helyen. Es minden helyen van 3 csoport. Legkisebbek (3-6 evesek), kicsik (6-10) es juniorok (10-mind1). +meg van az elit csoport, ahova a legjobbak jarnak es van meg1 oda pedig azok jarnak akik nem tancolnak ugy mint a juniorok de ugyse mint az elitek, szval ez ilyen fiatalabb csoport ami ugyanannyi versenyre jar mint az elit csoport. en 4 evesen kezdtem itt, es most vagyok a 3. (junior) csoportban. Mar ugy 3 eve. Es jovore is ugyanebbe a csoportba fogok jarni. De nem latom eredmenyet. Ismerek olyan csajt (az en csoportombol van) aki 1 eve tancol es mar megy az elitbe. Vagy pl. ebben az evben jott egy csaj, es o mar rogton az elitbe kerult (ugy 14 eves lehet). Nem ertem... Lehet h nem is tudok tancolni... Pedig a tanctanarunk mindig irja az anyumnak h mennyire orul hogy a csoportjaba jarok meg blablabla. De mondjuk, mindig olyan choreografiank van mint nehagy kicsinek mas helyekrol, szval lehet h csak nem tudom megmutatni a "kepesegeim". Mielott valaki azt mondana h ez kortol fugg, akkor megallitom. Van egy fiu aki 13 eves es mar az eliteknel tancol, es minden fellepesen/ versenyen solot tancol. Namost...Kezdem elveszteni a motivaciot (amit amugy mar elhagytam de mind1). Akkor most v en nem tudok jol tancolni, v csak nem tudom megmutani mi van bennem? Szerintetek meg szeptemberbe jelentekzzek ugyanide? Vagy jelentekzzek teljesen mas tanccsoporthos/tanctanarhoz? Valtanek is, de vannak baratnoim a csoportomban, es az a jo benne, h a sajat falumban van szval nem is kell utaznom, de nem tudom... Szerintetek mit tegyek?

12/L (bocsi a helyesirasi hibakert de nincs kedvem atnezni az egeszetxdd)



#tánc #hip-hop #modern tánc. változtatás
2017. júl. 11. 23:41
 1/1 anonim válasza:

Szóval 4 éves korod óta táncolsz. Ez lehet egy nagyon jó alap egy későbbi csodálatos tánckarrierhez, de az is lehet, hogy tehetségtelen vagy, és ezért nem kerültél még az "elit"-be.

Továbbá tájékoztatásul közlöm, hogy nem csak Hip-Hop létezik, ez kb olyan, mintha valaki 8 éven keresztül csak madrigálokat énekelne. Nem csoda hogy elvezted a motivációdat.

Van 12 éves az "elit"-ben? (Elég gusztustalan egy kifejezés egyébként)

2017. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!