Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Softbox-ba milyen villanykörté...

Softbox-ba milyen villanykörtét/izzólámpát érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"Soft box" ez valami lágy doboz.. Abba tárolsz valamit?

Miért kell bele világítás és mire használod azt a lágy dobozt? Puha dobozokat sok mindenre lehet használni. Vagy tárolni akarsz ilyen puha dobozban törékeny izzókat?

2017. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem soft box, hanem softbox kedves válaszoló, nem véletlenül egybe van írva.
2017. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagyis nem "lágy doboz", hanem "lágydoboz"?

Mit szoktál tárolni a lágydobozban? Mire alaklmas az egyáltalán, már érdedkelne engem is, hogy mi is ez. Megírnád?

2017. júl. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Csak írd be a Google-ba, hogy softbox és egyből megkapod a választ. :)

(Talán jobb lett volna ezt hamarabb is megnézni (pl. mielőtt válaszolsz), hogy valójában mi is az a softbox. Mert így egy picit "mosolyogtatósra" sikerült az első válaszod.)

2017. júl. 21. 08:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha, szóval repró világítás, így már értem, köszönöm.

Ilyesmi még apám után maradt nekem is, csak másképp neveztük. Két db 1000 órás izzó van benne két oldalról világít és középen egy kamera felfogató rész van aminek a magassága állítható. Neki még PentakonSix volt rajta kameraként kihuzatokkal, makró gyűrűkkel. :)

2017. júl. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!