Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen?

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Amikor ma megtudtam, hogy a barátnőmmel és persze e szüleivel mehetek Spanyolországba (ahova egyébként mindig is vágytam)először elkezdtem kacagni utána pedig kicsit hisztérikusabb lett :D és végül örömömben sírtam mert annyira hihetetlen volt.
2010. máj. 21. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez teljesen rendben van így. Örülök, hogy teljesül egy álmod! :)
2010. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) még most is alig hiszem el :)))
2010. máj. 21. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen ilyen már velem is volt, mikor megkaptam ez első számítógépem, amiért évekig könyörögtem.

Ezt most nem viccből írtam, komoly.

2010. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Uccsó:Köszi a választ.És elhiszem h nem viccelsz.Mindenki más miatt lehet boldog.
2010. máj. 25. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem úgyan még nem volt, de teljesen el tudom képzelni. Én mikor megkaptam az egyetemről a papírt, hogy felvettek, ott helyben elkezdtem sírni örömömben, mire anyukám, aki figyelt miközben bontottam, odajött, hogy "nem baj majd jövőre sikerül" :D


Én meg nem bírtam megmagyarázni neki a sírástól, hogy de felvettek :D

2010. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De jó nektek!Jó nyaralást!:)
2010. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én majd akkor fogok sírni örömömben amikor megnyerem az 5-ös lottót ami most lesz:>
2010. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én fél éve nyertem meg,még sem sírtam
2010. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!