Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok nem mozogni?

Nem tudok nem mozogni?

Figyelt kérdés

Ha este lefekszem aludni, és megpróbálom nem mozogni nagyon rossz érzésem lesz. Le sem tudom írni milyen pontosan. Kényszert érzem hogy mozogjak, akaratomon kívül elkezdek mozogni vagy megrándítom a lábam, vagy ilyesmi, olyan minthogyha valami szörnyű dolog belülről végig futna a testemen.

tudom hogy nem csak nekem van ilyen mert több embert is megkérdeztem már erről, de mi ez és mitől van?



2017. júl. 13. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok szakember, de elképzelhető, hogy régebben volt alvásparalízised, amire konkrétan nem emlékszel, csupán ilyen rossz érzés formájában tartasz tőle.
2017. júl. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alvás paralízisnek utána néztem és ez egyértelmüen nem az és nem félelem. Nekem konkrétan fáj ha mozdulatlannak kell lennem, de próbáld ki teis hogy nem mozogsz mert akinél eddig ezt megkérdeztem ugyanezt mondták hogy éreznek ilyent. Az meg nem lehet hogy olyan sok embernek lett volna alvásparalízise, vagy ha ennyire gyakori akkor pont mindenkinél akit kérdeztem. Ezt azért nemhiszem.
2017. júl. 14. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, én nem találtam rossznak. Megjelenik egy furcsa érzés (egy gondolat-foszlány, hogy akár meg is mozdulhatnék, de azért nem kényszer). Habár ehhez nem is kellett az, hogy elalvás előtt próbáljam. Ülök, és nem mozgok, levegőt sem veszek, mindezt egyik pillanatról a másikra, mintha megállítanék az időt.
2017. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!