Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt akarom kérezni hogy (és...

Azt akarom kérezni hogy (és lehet hogy ezt borzalmasan fogom tudni jellemenzi) hogy régen volt egy nagyon jó zene és nem tudom címét. Valaki meg mondaná?

Figyelt kérdés
Emlékszem még óvodás kiskoromban, a nővérem éjjel-nappal a VIVA tv-t nézte. És volt egy zene ami teljesen megbabonázott. Nem nagyon emlékszem sokra, csak annyira, hogy egy szemüveges (de lehe hogy nem) lány énekel az űrben. De ebből az tuti biztos hogy az űrben volt, és lebegett valami űrhajóban (talán, de nem biztos hogy űrhajó volt). Csak annyira emlékszem a szövegből hogy sokszor énekelte hogy oooh oooh oooh oooh. Ilyen pop szám féleség. Még arra emlékszem hogy a VIVA tv logója még a az volt, amikor kék színű volt a V, az I betű citromsárga, és a többi is kék betű volt, Eg volt akkoriban még a logó. Ha valaki tudja hogy miről próbálom írni, akkor az kérem szépen írja meg a választ. Az a nagyon lényeg hogy űrben játszódik. Meg még annyi, hogy a lány azt hiszem barna vagy fekete hajú volt. Tudom hogy nem lett valami pontos és jó a leírásom, de csak ennyire emlékszem. Nagyon nagyon nagyon szükségem lenne annak a zenének a címére. Ha valaki megírná a választ nagyon nagyon boldgog lennék. Amúgy már én is kutakodtam utána neten meg minden, de ilyen hülyeségeket adott ki. HA TUDTOK VALAMI ZENÉT, AKKOR AZ LEGYEN A LÉNYEG HOGY AZ ŰRBEN LEGYEN. A válaszokat előre is nagyon szépen megköszönöm, és elnézést ezért a szörnyű jellemzésért, csak hát ugye kicsi voltam még, és nem emlékszem rá.

#régen #űr #Viva #Kék Sárga VIVA tv
2017. júl. 13. 21:04
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy tudok segíteni a szám megkeresésében. :) Mennyi idős vagy? Tehát melyik évek alatt voltál óvodás?
2017. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most vagyok 14. Óvodába ilyen 2006-2010-ig jártam. 2010-ben már elsős voltam.
2017. júl. 14. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!! MÁR ÉVEK ÓTA EZT KERESTEM!!!
2017. júl. 14. 11:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ha tudtok valami hasonlót ehhez a zenéhez (Jem - They) akkor azt szívesen meghallgatnám. Amúgy meg sztem ez a Jem - They zene az amit kerestem, ugyanis ahogy hallgatom, van benne olyan rész ami régről nagyon nagyon ismerős. De ha vmi nagyon hasonló ehhez a zenéhez, akkor legyenszíves írja meg.
2017. júl. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!