Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha átrepül hozzánk a szomszéd...

Nikoletta Oláh kérdése:

Ha átrepül hozzánk a szomszéd csirkéje és a kutyánk elkapja, az kinek a felelőssége?

Figyelt kérdés
A minap átrepült hozzánk egy a szomszéd csirke óljának a tetejéről. Szerencsére a kutya elött tudtam elkapni és átvittem de nem mindig tudok figyelni. A szomszédok meg elég kukacoskodók ...

2017. júl. 13. 21:25
 1/5 szántóvető ***** válasza:
a csirkéé mert saját felelősségre röpködhet csak.miért nem vágtad vissza a szárnytollait?
2017. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szomszéd a felelős azért, hogy a csirkéje ne repüljön át hozzád. Téged akkor hibáztathatna, ha a kutyád menne át és kapná el a csirkét.
2017. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szomszéd. Ez olyan, mintha a macskája ugrana át. Zárja be, ha nem akarja a kutyád szájában látni.
2017. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy így van de jó mástól is ,,hallani''. A szárny visszanyeséssel meg hallgathattam volna a szomszéd szitkait.
2017. júl. 13. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát így van ez, ahol kőszáli csirkék lakoznak, ott magasabb kerítés kell.
2017. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!