Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 1 csaj aki éjjel-nappal...

Van 1 csaj aki éjjel-nappal hazudik, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

szóval a lényeg:

Van 1 csaj az osztályban aki éjjel-nappal hazudik, már azt sem hisszük el neki amit kérdez.

kezd nagyon irritáló lenni, múltkor pl. telefonálást szimulált, lehetett látni az arcán, h FAKE amit művel... ígyhát gondoltam megcsörgetem... pár perc múlva küldött vh.-t, --> ha vh.-t küld akkor nincs pénz a telefonján--> nem tud telefonálni, csak ha hívják.

kitalált barátai vannak, és ha talál magának valakit aki vevő a baromságaira akkor annak a fejét tömi az idiótaságaival.

ha valaki pl. motorozott a hétvégén, akkor ő már részegen motorozott....

ha valaki quadozott és felborult(az osztályból), akkor a ő részegen egy traktorral borult fel... :))


de pl. egész februárban állítólag neki volt Mekis kuponja, mikor az egész országban senki másnak nem....


Mit tehetünk? Hogy lehetne finoman elküldeni a *****-ba az hazugságaival?


2010. máj. 21. 16:12
 1/8 anonim válasza:

Szerintem azért csinálja, mert ti figyeltek rá, vagyis tudja, hogy valamennyire ez titeket zavar.

Én nem is figyelnék rá, h mit mond.Annyi, hogy meghallgatnám, mosolyognék rajta és kész.

Ne hagyjátok már h altasson titeket!

Ne foglalkozzatok vele, ez sztem a legjobb amit tehettek. Mert aztán rájön később(reméljük), hogy felesleges amit csinál, mert nem érdekel senkit!21/L

2010. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sz@rjátok le a fejét. Vagy mondjátok neki h menjen a pics*ba. Az bőven elég.
2010. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te melyik országban élsz!

Nálunk mindenkinek volt mekis kuponba februárba ott faltunk mindig!

2010. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kizárt.... februárra csak neki volt, meg az állítólagos pasijának :)

dehhát neki mindennap 300percet késik a vonata, és különbenis a faterjával szokott piálni....xD

jahh és minden héten 1 napot gyászol, mert hetente meghal állítólag az egyik unokatesója...


xXXXDDDD

2010. máj. 21. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:
privátban küldök adatlapot... :))))
2010. máj. 21. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
júj nekem is van egy ilyen volt osztálytársam....tököm ki van már vele...de már kezd halványulni a "barátságunk"...ő elvan a képzelt barátaival és én találtam újakat:D sajna nincs mit tenni...de am akiről én beszélek még ennél is durvábbakat kamuzott,és lebuktatja magát mindig mert mindenkinek máshogy meséli el és durván eltérő részletekkel...
2010. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

volt olyan is amikor autóbalesetet szevedett és beleállt a hasába az üveg... és kórházban volt.... de másnap tesizett xD de a kötés azért ott volt xDD



SZÁNALOOOM XD

2010. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azért megjegyezném, h autóbalesetben az üveg NEM tud sehova sem beleállni, max belefúródni... kis darabokba...

éppen ezért nem azt mondják, h törik, hanem, h robban az üveg.

2010. máj. 21. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!