Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

az egész úgy kezdődött hogy kitaláltam hogy az egyik osztály társnőmet megviccelem, és a távoli ( paksi) pasija nevében írok neki egy levelet. mikor elolvasta az egyik osztálytársam azt mondta hogy írjunk neki egy csaj nevében egy levelet hogy hagyja békén a pasiját vagyis az osztálytársam pasiját ő ezt beszedte de most próbáltuk titkolni de én az egyik osztálytársamnak elmondtam és ma mikor mentem haza az jött velem szemben akivel irtam a levelet a csaj nevében. és azt mondta hogy már tudja az igazgató és az osztályfőnök is. nem nagyon hiszem el neki mivel nagyon sokszor hazudik

ha kapunk is mit kaphatunk? és hogyan tudná az osztálytársamnak jóvá tenni akinek irtuk

Ui: a levél tartalmát nem én irtam és nem is én találtam ki hanem az osztálytársam :

heló nem tudom hogy te mit akarsz magadal te b*zi .....a száljál lefele a pasimról na csá te g*ci


2010. máj. 21. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor majd visszaemlékezel az életedre ez lesz a legnagyobb bukás igaz?
2010. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Max igazgatóit , nem rúghatnak ezért ki .

Tisztázd magad a barátnőd előtt és az majd csak rajta múlik mit tesz :D

2010. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
max :O köszi evvel nagyon megnyugtattál
2010. máj. 21. 18:51
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából félek egy kicsit............... na jo nagyon, de a csaj nevében a levelet nem én találtam ki :"(
2010. máj. 21. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:

osztálytársammal állmyvipet csináltunk egy gyereknek. xd

és nem kaptunk semmi beírást, pedig az igazgatóiba is be kelett mennünk. :o

2010. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaja nekemis volt pár rossz húzásom már vagy 6-7 szer voltam igazgatóiba, de nem kaptam semmit. 6.-as vok. Amúgyis majd kiderül ha bír az igazgató akkor semmi baj! De ez nem is iskolai dolog, mi közük hozzá? De semmiképp se hazudj vallj be mindent mindenkinek. Szeintem azt késsz.
2010. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ELöbb gondolkodni kellett volna. Am nemtudom mittehetnél. XD
2010. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!