Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani horror /...

Tudnátok mondani horror / romantikus animéket? Többi lent

Figyelt kérdés

Olyan animékre gondolok, mint pl : Mirai Nikki, Sankarea, Tasagore Otome x Amnesia

Vagyis az a lényeg, hogy mindegyikben legyen szerelem és horror,dráma vagy ilyen betegség, psychological vagy sok vér, elborult stb.. :D



2017. júl. 15. 20:51
 1/5 anonim válasza:
Parasyte the maxim, Another, esetleg a Deadman wonderland
2017. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nikehime válasza:

horror animék


Shiki

Higurashi no Naku Koro ni

Ookami Kakushi


serelmes


Kimi no Iru Machi

2017. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy horror anime ami nagggyon elborult sok a vér benne, de nem romantikus: a Cropse party- csak 5 részes de nagggggggggggyon elborult
2017. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, most nézem a Corpse Partyt:D Naggygygygygyon beteg és nagygygygyon tetszik :D
2017. nov. 5. 11:41
 5/5 anonim válasza:

Shigurui, a legkeményebb akármicsoda, amit eddig tapasztaltam. Csak azoknak akik feltudják RENDESEN dolgozni lelkileg. Semmi színes haj, óriás szemek vagy szupererő. Vér, romlottság, erőszak, vér, harcolás, bogarak, húgy, vér, szexualis zaklatás, visszataszítóan undorító az egész és véres. Tabu nélkül mindent a szemed elé hány.

(De sajnos én imádtam... még jó hogy névtelenül vagyok fenn, mert nem vállalnám felxddd)

2018. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!