Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül ma a gázóra ki...

Mennyibe kerül ma a gázóra ki és bekapcsolási díja?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Főgáz-Tigáz egymással nem kommunikáló szolgáltatók!-nem jogosan kötötték ki a gázórát-nem volt tartozás csak nem reagáltunk a részszámlákra mivel 1 éve nincs fogyasztás.

Kikötötték és hiába reklamáltam a Tigáznál,kiküldtek egy 35.e ft-ról szóló csekket. Járt valaki hasonló cipőben?

2017. júl. 16. 19:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogosan zártak ki, ha nem jelezted nekik, hogy nincs fogyasztás, ezt ők nem tudhatták. Annyi lett volna az egész, hogy felhívod őket, és kéred, hogy nullázzák a részszámla mennyiséget, így csak az alapdíjat (973ft/hó) számlázták volna ki 3 havonta. A visszakapcsolási díjat sajnos mindenképp ki kell fizetned.
2017. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavaly majd egész évben ezt az átalányt fizettük egészen a leolvasásig. Idén nem értettük mi ez a résszámla4 A mi hibánk hogy nem reagáltunk rá,tény! De mivel a Tigáz Májusba kint volt leolvasni az órát,mert fel is hívott hogy miért jöttek,és le is diktálták az óraállást- ezért mi az aktuális óraállásról vártuk a végszámlát!!! Ehelyett egy hónap múlva kikapcsolni jöttek...
2017. júl. 26. 18:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Az emberke akit kiküldtek nem tehetett mást de azt mondta 4000 ftba kerül a visszakapcsolás és ha nem jogos ezt is jóváírják.. Ezért lepődtünk meg mikor 2x 17680 ft-ról szóló csekket kaptunk(1 hét eltéréssel)A főgázhoz személyesen mentem be,elmondtam hogy mikor volt a Tigáz leolvasni,de elmondásuk szerint nekik nem küldték át,mert akkor ők erről küldtek volna számlát.De hozzátette az ügyintéző,hogy a Tigáz azt csinál mit akar!!? Na erre írtam hogy egymással nem kommunikálnak
2017. júl. 26. 19:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Pusztán pénzlehúzás ez is mint ahogy sok más is amit indexen olvashatsz vagy a fogyasztóvédelmi portálon..hány jogtalan befizetés történt már. Mikor nemrég kijöttek óra ellenőrzésre és nyomásszabályzó cserére,a szemem nem mertem levenni róluk telefonnal a kezembe,olyan sok rosszat hallottam felőlük. De hiszen ebből tartják fönt magukat mióta megszűntek mint gázelosztók
2017. júl. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!