Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki utálja még DeviantArton...

Ki utálja még DeviantArton azokat a randomfavolókat, akik csak favolnak, de saját képet nem raknak fel, vagy ha mégis az sem művészeti alkotás, csak mondjuk egy fotó a kutyáról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
mivan?
2010. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon szeretek fényképezkedni,így elég kevés képem van,szóval én ezért nem szoktam képet kirakni.
2010. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én sem tudom mi az a favolás? :S
2010. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

De figyelj már... Mindenkinek saját profilja van, amin és amivel azt csinál, amit akar. Ha nem tesz fel képet, az csak az ő dolga. Ha csak favjai vannak, az is az ő dolga, nem értem, ez mit zavar téged. Ha meg a favolás mellett csak egy képet tesz fel vakai a kutyájáról, "ami nem művészi", ahhoz úgyszint nincs semmi közöd, hogy mégis mért tette fel azt a képet. És te mégis honnan tudod megmondani, hogy mi a művészi és mi nem az? A művészet mindenhol ott van, egy egyszerű fotóban is, még akkor is, ha te azt csak egy lopott pillanatnak látod, amit valaki minden beállítás és "műség" nélkül lefényképezett.

A deviantart nem csak azoknak van, akik a napjukat rajzolgatással, festegetéssel töltik, hogy feltehessék az összeset devart-ra.

2010. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*valaki.
2010. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Még egy: Ha eddig nem esett volna le, az is regelhet, aki nem fogja telepakolni a profilját selfmade cuccokkal, mert csak nézelődni, kommentelni akar, és képeket favolni, hogy visszanézhesse őket később.

Szóval még mindig nem értelek, hogy jössz ahhoz, hogy "utálj" valakit egy ilyen semmit nem jelentő dolog miatt. Ez annyira nonszensz...

2010. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg akik ott akarnak ismerkedni, illetve sima képfeltöltő oldalnak használják.
2010. máj. 21. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj kérdezö...
2010. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kééééépzeld, én sem szoktam képeket felrakni! Sőt, még a profilomon sem árulok el magamról semmit! Csak 'favolni' szoktam. De nem tudom, ezzel mi a baj. Nekem jó, mert egy helyen vannak azok a rajzok, amik tetszenek. A feltöltőknek jó, mert a favolás az favolás. Nem hinném, hogy rajtad kívül mást is érdekel, hogy a favolónak mi van feltöltve, vagy hogy egyáltalán ki az.
2010. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogy ki, nem érdekel. De az oldalt azért hozták létre, hogy a művészeknek legyen hova feltölteni. És mindig érdeklődéssel fogadom mindenki rajzát, és szoktam felhúzni magam, ha látom, hogy az illetőnek egy darab képe (vagy verse, novellája) sincs.
2010. máj. 22. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!