Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj, ha félek az első csóktól?

Baj, ha félek az első csóktól?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki 2 évvel idősebb nálam, ezzel tapasztaltabb is sokkal. Nemcsak 1 barátnője volt már, nekem meg még nem volt egy fiúm se. Kezd kialakulóba lenni közöttünk valami, és nagyon félek az első csóktól. Nekem még nemvolt, neki volt sok és annyira megvagyok ijedve. Mi van ha esetleg elrontom? Vagy ezt el lehet rontani? Kérdeztem sok mindenkitől, és azt mondták ne parázzak rá, jön magától. Igaz ez? Vagy esetleg valaki letudná írni hogy kell? Vagy ezt le lehet? Mindegy a lényeg az hogy félek nagyon:(

15/l



2017. júl. 19. 20:53
 1/4 anonim válasza:
Csak lazíts, ha eljön a pillanat, hunyd be a szemet és kóstolgasd az ajkait, a nyelvet. Élvezd! Ne feledd: gyakorlat teszi a mestert. Sok szerencset!
2017. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahol itt régebben azt olvastam tippnek,hogy ne olyan legyen a nyelved, mint egy parton vergődő hal, hanem sokkal inkább,mint egy játékos kiscica.
2017. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) az lehetséges egyebként, hogy elfogom rontani? Uuu és amúgy izé..muszáj a nyelvemet is használni? Vagy ha nem használom az nem csók?
2017. júl. 20. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ne parázz rá, jön magától. Erre egyszerűen ráérez az ember, olyan természetes dolog, mint hogy eszünk vagy wc-re megyünk :D Nyugodtan mond a srácnak, hogy te első alkalommal még nem szeretnél nyelves csókot, tuti meg fogja érteni. :)
2017. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!