Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit fogyaszt a siesta kályha?

Mennyit fogyaszt a siesta kályha?

Figyelt kérdés
30 nm2-es lakást érdemes-e siesta kályhával fűteni? Meddig elég egy palack? Olcsóbb lenne mint árammal fűteni? Mert nincs bent fűtés. Sürgős, köszönöm előre is a válaszokat!
2008. okt. 18. 09:48
 1/7 anonim válasza:

Az attól függ, hogy melyik fokozatban használják.

A magasabb fokozatban többet.

A leírásában meg szokták adni a pontos fogyasztást.

2008. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs leírás. Mondjuk, ha napi 8-10 órát megy alap fokozaton? Ha csak 20 fokot szeretnénk produkálni vele? Tudsz erre válaszolni? Előre is köszönöm!
2008. okt. 23. 08:02
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Alaphangon elmegy kb 85-90 órát egy palackal,

egy 15-20nm szobát így bőven tart 22-23C on.

Nálunk is így van.

A villany felejtős,sokkal nagyobb költsége van.

2009. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
42%

Én azt hallottam, hogy a Siestát nem szabadna zárt térben használni.

Én is sokat jártam utána, végül egy sokkal jobb megoldást találtam, tavaly rendeltem Zibro mobilkályhát, ami a tavalyi évben 50%-kal volt gazdaságosabb, mint a villanykályhánk. Hazsnálata nagyon egyszerű, és "igazi meleget" csinál, nem kell hozzá kémény, nem füstöl, nincs károsanyga, környezetbarát.

CSak ajánlani tudom mindenkinek. Jah, és nagyon olcsó.

2010. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

"Én azt hallottam, hogy a Siestát nem szabadna zárt térben használni."


Persze,csak kint az udvaron ugye?.. :-)

2010. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szieszta kályha mellett tényleg nincs levegő???


Másik kérdésem: hol találtál olcsón zibrót? mert én csak 200 ezer fölött látok a neten :S

2011. jan. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A normális forgalmazók megadják a gázfogyasztást. A kempingmotyo oldalán ki is van számolva a különböző fokozatokhoz tartozó üzemidő a háztartási palackhoz.

A villanynál olcsóbb.

Zárt térben használható (arra van) de időnként szellőztetni kell. Ez a légmennyiségtől és a szigeteléstől is függ.

Az új Oxigénőrös típus kikapcsol ha fogy az oxigén. Hamarabb mint, hogy az ember észre venné a hiányát.

2022. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!