Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már Mobilcorner...

Valaki rendelt már Mobilcorner-ról Iphone 7-et? és kapott hozzá magyar vagy bármely nyelvű garancia papírt?

Figyelt kérdés
ma kaptam meg amit rendeltem de csak ilyen szláv nyelvű papírok vannak a dobozban.

2017. júl. 20. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Oldalukon mit írtak, gyári garancát biztosítanak vagy csak garanciát ami bolti
2017. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rendeltem egy iPhone 7-et 3-8 napos beszerzesi ido volt irva a honlapjukon. Ezutan olvastam egy olyan velemenyezest, mely szerint hasznalt telefonokat adnak el ujnak, volt aki az elozo tulaj kepeivel kapta neg az ujkent vett telefont. Irtam Nekik hogy ugye teljesen uj keszuleket kuldenek. A valasz az volt hogy termeszetesen, En fogom beuzemelni.Masnap megcsorgetnek??!!! En hivom vissza oket, kozlik hogy nem tudjak tartani a 3-8 napos beszerzesi hataridot, monom semmi gond megvarom a telefont. Delutan kapok rgy emailt hogytoroltek a megrendelesem!!!! Ramegyek az oldalukra az altalam megrendelt tipus mar nem 3-8 napos megrendelessel van fent hanem keszleten! Szoval igy rendeljen barki innen!
2017. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!