Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A huskymnak széles az oldala...

A huskymnak széles az oldala felülnézetből csak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy kan huskym, amikor sétáltatom (csak felülnézetből) olyan mintha mint a két oldala szélesebb lenne vagy kiáll egy kicsit oldalnézetből normális, apám azt mondta semmi baja ez normális és hogy szerinte nem "dagadt" nővéremnek is az a véleménye mint apámnak. És anyám szerint se "dagadt" ő szerinte is normális. Lenne pár kérdésem örűlnék ha válaszolnátok rá és sokat segítenétek! :) 1. Ha többet vinném ki futkározni a szabadba akkor egy kicsit lefogyna? és noörmálisabban nézne ki? (azt szeretném ha mind a két oldala "beljebb álna" egy kicsit hogy normálisabban nezzen ki 2. Tul sok kutyakaját adok neki? 3. Vagy tul keveset adok neki? Amikor sétáltatom sokan mondjak szép és hogy meg e simizhatjak mondom nekik hogy nyugodtan és nem mondtak semmi olyat hogy kiállna mind a ket oldala. 4. Lehet azert ilyen mert ő egy husky és az izmos kutya? meg hosszuszőrű? (bár szerintem egyeltalan nem hosszu a szőre mert nyár van) Mit csináljak vele hogy egy kicsit lefoggyon az oldala? (tudom ezt eleg hülyén irtam le) Előre is köszi a válaszokat! :)
2017. júl. 20. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A bordáinál vagy a hasa felé áll ki? Nem mindegy.

Ha a bordáinál, akkor normális, genetika, ha a hasánál, akkor lehet, hogy nem árt kevesebbet adni neki enni

2017. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom anyámat megkerdeztem, ő azt mondta hogy a bordáinál meg azt is mondta hogy erős de ha ők szerintuk normalis akkor is szerintem nem jo igy :( ha elvinnem sokat futni akkor ez elmullik ugye? :/
2017. júl. 20. 20:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem a bordáinál
2017. júl. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!