Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukám nyilvános helyen is...

Anyukám nyilvános helyen is megver, ez normális? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Egészen kis korom óta csinálja ezt velem 16 leszek/L. Ha boltban vagyunk vagy buszmegállóba, buszon vagy csak sétálunk az utcán, és ha flegmán válaszolok, vagy csinálok olyat ami nem tetszik neki bele csíp a karomba, felpofoz tiszta erőből, és sípcsonton rúg.
2010. máj. 22. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez elég durva. úgy fest, nem túl jó a viszonyod az anyukáddal. próbáld megértetni vele, hogy elfogja érni azt hogy sehova nem leszel hajlandó elmenni vele! de ne kiabálj vagy veszekedj vele, mert azzal nem érsz el semmit! velem ilyen sosem történt, szóval jobb tanácsot nem tudok adni.

16/L

2010. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó a viszonyom vele mindent megbeszélünk, csak azt mondja, hogy idős már és azért nincs türelme hozzám..
2010. máj. 22. 11:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva így...Az pedig nem lehet kifogás, hogy idős és nincs türelme hozzád...Attól még nem szabadna, hogy nyilvánosan is megalázzon Téged! Szerintem üljetek le és komolyan beszélgess erről vele, mert nagyon nem helyes ez így! Hiszen mégiscsak anya-lánya kapcsolatról van szó!
2010. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tartoztok véletlenül a kissebséghez?

Amugy üss vissza!

2010. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42


És ha visszaüt, azzal szerinted mit old meg? Vagy te talán képes lennél kezet emelni a saját édesanyádra/apádra? Mert én nem, semmilyen körülmények között sem!

2010. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

fog még sírva kérni 70 évesen a betegágyba, hogy hozz neki egy tál levest...

Na nem kell ennyire brutálisan felfogni, de irreális amit művel, nem vagy már dedós, szal jobb ha megmondod neki, ha folytatja akkor következményei lesznek. AZ emberek nem kutyák. Még a 18 év alattiak sem. Lám sokan azoknak tekintik őket.

2010. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az nem ok,hogy azért mert öreg, és nem tud már téged fegyelmezni csak veréssel.. Ez így nem túl okés.

beszéld meg vele higgattan üljetek le és mond neki,hogy ez neked nem tetszik. Remélem megérti!

Egyébként azt sose értettem,hogy a szülő miért ütheti meg okkal ok nélkül a gyereket, de a gyerek meg egyszer se üthet vissza? Azt megértem ha néha fegyelmezetlen a gyerek és eljár ezért pofon.De akkor se sokszor. Ne legyen mindig rendszesen mert akkor a gyerek is megszívhatja ezt.:S:S

2010. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úristen... hát bocsáss meg kedves kérdező, de egy NORMÁLIS, ÉS ÉRTELMES ANYA aki szereti a gyerekét az nem veri őt. Semmikor! Üss vissza, nincs joga hozzá...!!!!
2010. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én nem ütök vissza, ő nevel 1 dül
2010. júl. 30. 11:47
 10/11 Abonyi ***** válasza:
Háát ez durva .Velem ilyet nem csináltak.Próbálj meg pl:rendesen válaszolni,nemtom ne menj el vele olyan sűrűn.
2010. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!