Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A San Francisco-i melegfelvonu...

A San Francisco-i melegfelvonulás nyilvános orgiába fulladt, a nyílt utcán szopták le egymást és dugtak a homokosok. Ön szerint ez normális?

Figyelt kérdés

Itt van 2 link ahol meglehet tekinteni a képeket róla:

[link]

[link]


Ön szerint feltétlenül kell ez Magyarországra is?


Mert az MSZP,SZDSZ, és a Fidesz(1 kivételtől eltekintve) politikusai szerint igen,ez a normális,demokratikus és trendi.


2009. aug. 28. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Mikor volt magyarországi melegfelvonuláson nyilvános orgia?

Nem ugyanazok vonulnak fel Amerikában, és nálunk, és nem is ugyanazt csinálják.

Mellesleg ha senkit sem érdekel, mindenki leszarja (legalábbis én), akkor mégis kinek az erkölcseit rontja? Akik "véletlenül" pont oda tévednek, vagy mi?

2009. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%

Tulajdonképpen ki is megy ki egy ilyen "felvonulásra"?


1.) Akik felvonulnak, nekik biztos nem rontja az erkölcsét és a mentális fejlődését.


2.) Akik tüntetnek. Ők meg direkt azért mennek oda, önszántukból, tudják mire számíthatnak.


Szerintem ez az egész a felvonulókon és a tüntetőkön kívül senkit nem érdekel. Ha nem lennének tüntetők, gyanítom egy tök üres utcán vonulnának végig.

2009. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Basszus, ezen lehet röhögni XD

Amúgy szomorú.Be is ba*na, ha magyarországon ilyen szintre süllyedne le a már amúgy is nagyon alacsonyan lévő melegfelvonulás színvonala.

2009. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt.

Ön szerint ez normális?

2009. aug. 28. 22:20
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

nem kell ilyen véresen komolyan venni..ha fel akarnak vonulni, nyugodtan tegyék meg (mellesleg a budapest parádé sem jobb, csak ott főként heterok vannak)..akit nem érdekel, az ne menjen ki megnézni.ez az egész olyan nagy dobra van verve, hogy nem lehet csak úgy véletlenül belebotlani a ceremóniába szerintem.

külföldön (ettől a szélsőséges esettől eltekintve) a melegfelvonulás egy nagy buli, nincsen ordítozás/dobálózás..szerintem ez a szégyen, hogy a magyaroknak nincs jobb dolguk annál, mint hogy azt az egy napot, amikor a melegek végre kézen fogva sétálhatnak vagy csókolózhatnak a nyílt utcán, meghiúsítsák.

2009. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem normális. Az meg még betegebb, aki védi őket.
2009. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
N em normális,és a felvonulást sem tartom annak.A nem melegek sem tartanak felvonulást a szexuális hovatartozásukat népszerűsíteni,vagy a jogaikért,nekik miért kell.Főként,hogy a jogaik megvannak.
2009. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem normális, ez nagyon durva, és ez Amerikaaaaaaaaaa, az agyatlan barmok országa :S:S
2009. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

A San fransiscói orgia nem!

De a magyarországi szerintem klasszisokkal normálisabb, de igaz, hogy ott is vannak botrányos figurák (pl. az a bibliás ember a múltkor).

De ezenkívül még rengeteg olyan dolog van, ami nem normális. Nem szeretem, amikor ezt emelik ki, mint a társadalom romlásának egyik legjelentősebb okát.

2009. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
6%
akkor ez most nem közszeméremsértés? ^o) hmm.
2009. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!