Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az AK26 eladta magát?

Szerintetek az AK26 eladta magát?

Figyelt kérdés
Régebben voltam nagy Rtm fan de az idei évben meguntam őket meg a többi ottani rapert.
2017. júl. 21. 22:53
 1/2 $$$$$ ***** válasza:
Szerintem nem adtákel magukat. Én nagyon szeretem a zenéiket. És tisztelem a munkásságukat . De a többi RTM est is szeretem. De én az AK -sokat szeretem a legjobban .
2017. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is így vagyok mint az előttem szóló.

Meg ha azt nézzük nekik alig volt tv-ben szereplésük. Ha nagyon sokat szerepelnének benne, akkor, esetleeg eladhatták magukat. Meg számomra az, eladóhatóság az olyan amikor valaki vagy valakik nem azt adják akik és azt mondják amit gonolnak és igazából nem függnek senkitől sem meg jóformán a youtube-on és a rádióban szerezték meg a, rajongó tábort. Szerintem senki sen adja el magát az RTM-bőlm

2017. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!