Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EVOD-os elektromos cigarettáho...

EVOD-os elektromos cigarettához szeretnék venni egy kazánt csak nem tudom hogy ahhoz az aksihoz milyen kazán a tökéletes ami erős és kibirja a 18mg/ml-es liquidet is?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2017. júl. 22. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább eleaf ijust 2, eleaf ijust s, elaf ijust nexgen, vagy ego aio, ego aio pro, aspire aio kit készüléket vegyél. ezek az evod készülékek már jócskán "lejárt lemez"nek számítanak a kategóriában. Sok velük a baj: tisztítás, töltögetés, porlasztó hamar használódik, nehogy a szipkába folyjon a liqvid... Ha én ezekkel kezdhettem volna....az evod-os ezekhez képest kínszenvedés volt.
2017. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak én nem akarok másikat venni és ezért akarok csak evodhoz való kazánt venni de amúgy én is észre vettem hogy sok vele a probléma.
2017. júl. 23. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezeket kedveltem nagyon: Aspire BVC ET-S I-patron, ego ce4 bcc, kanger genitank mini, aspire k1.
2017. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!