Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó szinésznő Nina...

Szerintetek jó szinésznő Nina Dobrev?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy kicsoda ő, de utána olvastam. Harmadosztályi gyenge filmekben játszik, ezért nem láttam soha egy filmjét sem. Annyira mégsem lehet jó
2017. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vámpírnaplókban játszott
2017. júl. 22. 17:46
 3/3 anonim válasza:
85%

Már régi a kérdés (viszonylag) de azért válaszolok.


Szerintem Nina minden filmjében hasonló képen alakít, tehát nem nagyon lehet neki változatos szerepeket adni, mondjuk ki, hogy nagyon amatőr. A szenvedés nagyon megy neki, meg a romantikázás, de szerintem nem olyan sok oldalú. Akármilyen másik filmben látom a Vámpírnaplókon kívül, minden egyes érzelmi megnyilvánulást ugyan úgy fejez ki mint a vámpírnaplókban és nem elég hitelesen. Az egyetlen eset (márpedig -szinte- minden filmjét már láttam) amikor tényleg meg tudott alkotni két különböző karaktert az a Vámpírnaplókban volt az összes többi alakítása mind hasonló ezekhez és elég hiteltelen. Szóval a Vámpírnaplókban 3 alakja volt Elena, Katherine, Amara. Nos Elena karaktere szerintem elég jó volt, voltak bajok de hol nem. Katherine szerintem egyszerűen fantasztikusan volt megoldva és össze téveszthetetlenül el tudta különíteni Elenát és Katherine-t szerintem Kath karakterével tudott a legjobban azonosulni. Végül ott volt Amara Akinek ha nem lenne más a neve azt hittem volna hogy Elena az, kicsit bekattanva szóval az ő alakítása nem csak kinézetre volt ugyan az.

Lényeg a lényeg, hogy sajnos a korábbi és a későbbi alakításaiban sem tudott ezeken a stílusokon változtatni, ujjakat mutatni.


De ezeket úgy írom, hogy én nagyon sajnálom amiért kiírták a sorozatból. leginkább a delena szál miatt.

Én én nagyon szeretem Nina Dobrevet. Fantasztikus nő.

2017. szept. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!