Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek van példaképetek híres...

Nektek van példaképetek híres írók, színészek etc. Közül?

Figyelt kérdés

Akire felnéztek a karrierje, és élettörténete miatt, illetve szeretitek a filmeit/regényeit/számait?? Mit jelent ő számotokra ?

Kort nemet írjatok



2017. júl. 24. 08:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nekem Marie Avgeropolulos :) Gyönyörű, kedves a rajonvóival, humoros, és nagy tiszteletet érdemel az indiai útja miatt. <3
2017. júl. 24. 08:37
 2/5 anonim válasza:

Nekem Colin Firth a példaképem! 😊 És hogy miért? Nem igazán tudom megfogalmazni,de nekem azért a példaképem,mert Oscar díjas színész létére nem indult el egyfajta rossz irányba(nem drogozik,nem iszik,nincsenek zűrös ügyei),sokat adakozik,törődik a családjával és a rajongóval is. Másrészt egy kiváló színész,a Király Beszédében nyújtott teljesítménye valami fantasztikusan csodálatos,nagyon is megérdemelte az Oscart,sőt,egy másik filmjéért is kaphatott volna szerintem(Egy egyedülálló férfi)... Hasonló volt a gyerekkora mint nekem(nem jött ki jól sosem az osztálytársaival,a szülei nem támogatták abban,hogy színész legyen,nem hittek benne stb.),tulajdonképen Colin nekem a követendő példa arra,hogy sohasem szabad semmit sem feladni,bízni kell önmagadban és odatenni magad! Ha nem lennék ilyen fiatal és ő pedig kicsit fiatalabb lenne,akkor simán összejönnék vele,engem nagyon megfogott a pasi! Oh és kb.egész gyerekkoromat meghatározta,az ő filmjein nőttem fel,talán ezért is kötődöm hozzá ennyire... 😊 Van tőle egy dedikált képem,de sajnos személyesen még nem találkoztam vele,pedig nagyon szeretnék. 😞

Ui. Az íróasztalom felett van egy bazi nagy Király Beszéde poszter,mindig azt nézegetem xd Ez kicsit betegesnek hangozhatott,de szerintem nincs benne semmi különös xd

2017. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Jajj elnézéet,lemaradt a lényeg xd

17/L

2017. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, ez nagyon szép. Nem ismerem Colint (nem tudom ez mennyire gáz :O), de mimdenképp utána nézek, nagyon szimpi, ha tényleg olyan, amilyennek leírtad :)
2017. júl. 24. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Catherine Deneauve

22/L

2017. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!