Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani az alábbi mondatot?

Figyelt kérdés

"I’d really rather you didn’t indulge in conduct that offends yourself, or your willing, consenting partner of legal age and mental maturity. As for anyone who might object, I think the expression is go f*** yourself, unless they find that offensive in which case they can turn off the TV for once and go for a walk for a change."


Az FSM vallás 8 "I’d Really Rather You Didn’ts" negyedik része, és nem igazán értem a lényegét.



2017. júl. 25. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban szeretném, ha nem engednél meg magadnak olyan magaviseletet, ami sért téged, vagy a szíves partneredet, aki megengedett korú (tehát olyan korú, aki már van annyi idős hogy engedett/legális legyen az, amit csinál pl: 18, hogy nagykorú legyen, amerikában 21, hogy ihasson) és szellemileg érett. Ami azokat illeti, akik tiltakoznának, úgy gondolom a kifejezés számukra a B**** meg magad, hacsak ezt nem találják sértőnek, mert ez esetben kikapcsolhatják a TV-t végre egyszer és elmehetnek tenni egy sétát a változatosság kedvéért.
2017. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom az offend ez esetben azt jelenti h nem a személyt sérti meg, hanem a törvényt, tehát nem olyan magaviselet, ami megsérti magát a személyt, hanem olyan magaviselet, ami megsérti a törvényt, és ezált bűnössé teszi azt aki csinálja és a legáis korú partnerét. Az első kommentelő voltam.
2017. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
óó és a consenting az beleegyezőt jelent. azt kihagytam. Szóval beleegyező, legális korú, mentálisan érett partner. Tehát valaki, aki nem mentálisan beteg, kiskorú és olyas valaki aki tudatán kívül követte el a cselekedetet, amiről a szövegben szó van.
2017. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
offend esetleg árt, bánt, vétkezt is jelenthet. Jobban szeretném ha nem vennél részt olyan cselekedetben ami árt neked, vagy partnerednek. Esetleg
2017. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!