Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy a 60AA...

Az hogy lehet hogy a 60AA melltarto jo, de a 70A is?

Figyelt kérdés
Es szerintettek maradjak a toppnal vagy hordjak melltartott? 13 eves vagyok:)

2017. júl. 25. 13:38
 1/4 Sofia2 válasza:
Méretezési külömbségek boltonként változnak! És ha nem muszály akkor inkább hordj még toppott vagy sport toppot mert felveszed a melltartót és a mellizmaid el lazulnak és idősebb korodra lógni fognak nagyon
2017. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A-s méretben minek melltartó?

Mit tartasz vele?

Sok férfinek ennél nagyobb.

2017. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Èn melltartó "màniàs" vagyok utàlom a toppokat.Meg push up pàrti vagyok ha így meg vagy elègedve magaddal akkor HORDJ!Èn push up A s mellel elègedett vagyok pedig nagyobbat szeretnèk!Ne jöjjön senki nekem azzal hogy avval magadat is be csapod nem ez hülyeség!Inkàbb a tiniknek önbizalmat ad ha az minden vàgyuk!
2017. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sofia2 válasza:
Leveszi rola a barátja a melltartót és ott marad egy kis szunyog csipés nah az a ciki mert amikor ruha van rajta ugy látja hogy nagyon jo melle van és ez elég gáz lehet
2018. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!