Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem vagy túl magas?

Szerintetek nem vagy túl magas?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és 172 cm. Nem tudom miért de zavar. Maggassarkút így egyáltalán nem hordok.

Nem is szoktam emiatt annyira kihúzni magam, bár erre igyekszem azért odafigyelni, hogy legyen azért valami tartásom. A legtöbb barátnőm 5-10 centivel kisebb nálam.

A magasabb fiúk nem is tetszenek igazán, inkább a nálam kicsit magasabbak, azaz a 175 cm körüliek, de nekik ált alacsonyabb barátnőjük van.

Kisebb már leszek, tudom, de akkor se látok sok pozitívumot abban, hogy magas vagyok.

Normális válaszokat légyszi.


2010. máj. 22. 18:21
 1/3 A kérdező kommentje:

*vagyok

bocsi.

2010. máj. 22. 18:29
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

1 hosszúcombú alacsony nő nincs

2 ha buliba/koncertre mész, nem taposnak el

3 ha olyan munkád lesz, ahol pult mögött állsz, pl. recepciós, mixer, stb. akkor előnyben vagy. Én egy étteremben dolgozom, és küldtek már el pultoslányt a felvételi beszélgetésről, mert szegény nem látott ki a bárpult felett. :(

4 beljebb mehetsz a tengerben, és még mindig leér a lábad ;)

5 ugyanakkora súllyal, mint a barátnőid, karcsúbbnak látszol


Am szerintem nyugodtan húzd ki magad, vegyél fel egy törpetűsarkút (ha azt megszoktad, jöhet az 5 centis sarok), és vonulj! Nincs mit szégyellned.

2010. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Jah, és soha nem magasság alapján választok barátnőt, de szerintem más sem. Ne aggódj, a 180 cm magas modellek is elkelnek, sőt..! xD
2010. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!