Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy aki...

Van itt olyan személy aki nyert már a pöttyös túrórudival óránkénti nyereményt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ti mikor töltöttétek fel a kódot, hogy nyertetek vele egy óránkénti nyereményt?

2017. júl. 26. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon régóta foglalkoztat, mert a rengeteg név ott van de igen sok ismerősöm közül akik szintén játszanak soha senki nem nyert. Szinte azonnal dobja a gép amint beírom a kódot, hogy SAJNOS MOST NEM NYERT .... Szerintem ez csak egy hatalmas átverés, úgy érzem ha igaz volna, lenne valami garantált nyeremény mondjuk 100 feltöltött túrórudi után. De mivel nem így van, messziről jött pöttyös ember azt mond amit akar. Pláne ebben az országban ahol annyi de annyi disznóság van, miért pont ez volna becsületes és tisztességes játék.
2017. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem is átverés. Épp most ütöttem el ezzel a délelőttöm. Megvártam, amíg "lecserélődik" az egyik óránkénti ajándék, tehát elviszi valaki(?), addig csak frissítgettem a lapot. majd ezután álltam neki kb. percenként feltölteni az összegyűjtött 70+ kódom. "Sajnos ezúttal nem nyertél", végig ez ment. 1 és negyed órán át kb.

És nekem sincs még csak ismerősöm se, aki hallot volna már nyertesről...

2017. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden ötödik nyer.. aha. Se én, se az ismerőseim nem nyertek..
2017. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!