Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy tankot hogy hogy ráengedte...

Egy tankot hogy hogy ráengedtek az útra menni?

Figyelt kérdés

Pár napja Németországban voltam és egyik este több mint 20 db tank(ha jól tudom leopardt tank) haladt át a városon a főúton, rendőri kísérettel. bevallom nagyon jó látvány volt :D

Hogyan engedhették meg hogy rámenjenek az útra?

Csak azért mert itthon is volt egy tank bemutató pár éve (t72) és ott csak 2 db tank ment át az úton ráadásul csak keresztben és ott minden féle falemezekkel védték az utat azon a 4-5 méteren hogy nehogy kárt okozzanak benne



2017. júl. 28. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Leo lánctalpa gumipárnákkal boritott, igy nem kárositja a betont, a T72 lánctalpán meg nincs gumi, viszont szép nagy vas bordák vannak rajta.
2017. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja így már értem
2017. júl. 28. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A német és a magyar utak között is van némi apró kis különbség.
2017. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A németek nem szoktak vacakolni a tankokkal. Magyarországon is előfordul, hogy tankok mennek az utakon.
2017. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!