Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg többségben csak...

Tényleg többségben csak barmok járnak szakközépbe? (többi lent) 16/L

Figyelt kérdés

Elnézést, nem mindenkire értettem a kérdést de ahogy az idei évi osztálytársaimból (9. osztály) láttam, kevés empátia és sok szarkeverés. Nekem volt ilyen kevés szerencsém, hogy ilyen embereket fogtam ki vagy mindenhol ilyen a helyzet? Át akarok iratkozni. Apám azt mondja másik szakközépben sem lenne más, csak gyökerek járnak akiket vagy nem vettek fel máshova vagy azért végzik el mert valamit muszáj.


Nos, ezt én nem szeretném elhinni.


Viszont akkor is bennem van a félsz ugyanis egy év alatt le lettem amortizálva. Még egy bogárral is megkergetett az egyik liba pedig egész évben védekezésképp csöndben ültem és próbáltam a háttérben észrevétlenül maradni.

Most divat iskolába szeretnék átmenni.

Mivel "jókor" sikerült kitalálnunk pályaválasztásin milyen iskolába akarok menni, vagy is azt hiszem de nem vagyok benne teljesen biztos, így a divat és stílustervező szakon (szakgimnázium) nincs több hely, viszont az igazgatónő levélben írta, hogy női szabónak fel tudna venni, ami szakközép. Alapból attól tartok, hogy női szabó, ergo minden tudásom szerint jó esetben találnak valami munkát nem valami zsíros fizetéssel, na meg ami per pillanat nagyon aggaszt, hogy nem fogok e megint ki olyan embereket mint ebben az évben sikerült.



2017. júl. 28. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Isten mentsen meg a női szabóságtól:D Gyengébb gimnáziumba menj inkább ha normálisabb közösséget akarsz, vagy valami olyan szakközépbe ami olyan közgáz jellegű,szóval ahová a normális nem buta gyerekek szoktak menni:)
2017. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát az igazgatónő még a bőrdíszműves szakot ajánlotta amihez képest a női szabó jól hangzik. XD

Jó lenne ha mehetnék valami viszonylag jó iskolába normális emberek közé de sajnos nem tehetem meg. Csak ez a lehetőségem van, vagy maradhatok abban a sz@rban. :/

2017. júl. 28. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem teheted meg? Nehogy már hülyék között szenvedj.. egy gyengébb gimnázium tutira felvesz.
2017. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha gyengébbe megyek akkor nem ugyanabba a szarba kerülök csak nem szakközép hanem gimi néven?
2017. júl. 28. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen lutri. Egy bizonyos gimnáziumon belül is van mindenféle osztály: teljesen normálisak, kultúráltak is, meg a legagyamentebbek is, amit csak el tudsz képzelni. (Tanár vagyok...) De ha váltani akarsz, próbálj meg egy gyengébb gimit szerintem is, ott azért nagyobb az esély arra, hogy normális közegbe kerülsz.
2017. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

női szabók tudnak ám rendesen keresni, ha jól csinálják, és van ismertségi körük. :)

Én műszaki szakközépben voltam, ott úgy volt, hogy az A osztály volt a jó (mi), a B meg a retardáltak. :D

2017. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De mondjuk azt gondold meg előre alaposan, és beszéld is meg az érintettekkel, hogy ha csak egy gyenge gimit végzel, akkor ki fog szakmát adni a kezedbe. Szóval hogy utána diákhitelből fogsz tanulni, vagy hogy?
2017. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Suli hírétől függ az egész, nem attól hogy szakközép-e vagy nem. Egy átlagos gimi is tele lehet idi*tákkal, nem csak ezek.

Pl a mi iskolánkban található egy szakközép osztály, és teljesen normálisak, 4-el jóban vagyok onnnan.

2017. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Suli hírétől függ az egész"


Nem mondom, hogy a hírnév semmire se utal, de mondom: egy bizonyos iskolában tanítok, annak van egy bizonyos hírneve, olyan, amilyen, de bármilyen is a hírneve, ugyanahhoz a hírnévhez vannak teljesen normális, kultúrált emberekkel teli osztályok is, meg olyanok is, amik épp az ellentéte... Lutri, hogy ki épp milyen osztályba kerül.

2017. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!