Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tervezzem a hazaköltözést...

Hogy tervezzem a hazaköltözést magyarországra?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 21éves fiu vagyok aki 6éves kora ota ausztriában él. Eljutottam odáig hogy szakácsként 5év alatt sikerült félreraknom 60ezer€ és kicsi korom ota mindig is haza akartam jönni .De nem tudom hogy ezt hogy csináljam mivel nem tudok magyarul rebdesen irni és mindenki azt mondja hogy othon az ausztriai szakmát nem ismerik el én ugye egy 4csilagos szálodának a konyháján tanult itt ugye napi 8orat dolgozol tanuloként is és meg is vizetnek ! A szüleim vetek othon egy házat Siofokon és igy nekem is el kell költöznöm de nem akarok itt maradni ugy hogy megyek Budapestre !Azt tudom hogy az albérletek 100ezer forintért mar vannak da a szakács fizatésekröl nem tudok semmit.Kérlek irjatok egy par hasznos tippset ! És az baj hogy ausztriai álampolgár vagyok ?

2017. júl. 29. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Intézd el a papírokat , kettős állampolgárságot stb. Gyakorold a nyelvet , de még ne gyere ide , az ottani pénz tuti és az itteni melók cégek 70% csaló , ott nálatok pont fordított a helyzet . 100 körül nem túl jó az albérlet . Fontold meg a dolgokat alaposan .
2017. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de a szüleim 4 honap mulva Siofokra költöznek és nekem el kell költöznöm vagy haza vagy itt valahova és Budapesten menyit keresnék?
2017. júl. 29. 21:14
 3/13 A kérdező kommentje:
Beszélek magyar angol italiano
2017. júl. 29. 21:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia , ez lemaradt a részemről . Érdemes komoly neves éttermet szállodát felkeresned motivációs levéllel . Giannit pl . A kokrét összeget nem tudom , de tömeg étkezdét és a többi gagyit kerüld , napi 16 órák no szabadnap 250 -300 ezer Ft átlag ...
2017. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sehogy se tervezd! Mielőtt idejönnél, gyere el nyaralni egy hétre és garantálom, hogy sírva menekülsz vissza.
2017. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szeptember közepe után itt már nincs akkora hajtás meg forgalom , a hőség is lemegy . Addig elmélkedj tervezz stb ...
2017. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm azt hogy érted hogy nincs szabadság? A Napi 10-12 ora it is normalis szakácsként.
2017. júl. 29. 22:37
 8/13 anonim válasza:
én úgy tudom osztrákoknál nincs kettős állampolgárság tehát vagy osztrák vagy vagy más, de hazajöhetsz ugyhogy osztrák vagy és ugy is nyugodtan dolgozhatsz szállodában, keresnek itt is szakácsokat, érdeklődni kell
2017. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2017. aug. 2. 20:15
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugy néz ki hogy 6honapot lakhatok a hotelba és utána megyek Budapestre addig is tanulom a magyar helyesirárst és csinálom a magyar álampolgárságot! Utána pedig megyek Budapestre remélhetöleg. Azt hogy értetetek hogy ertetétek hogy nincs sabadság ?
2017. okt. 3. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!