Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet venni a tmobilba uj...

Lehet venni a tmobilba uj okostelefont max.20e ből? (Érintőképernyősre gondolok)

Figyelt kérdés
Vagy kártyafüggetlent esetleg? Valaki ellmagyarázná mit jelent a kártyafügget telo?
2017. júl. 30. 23:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Kártyafüggetlen*
2017. júl. 30. 23:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kártyafüggetlen telefon azt jelenti, hogy az összes szolgáltató sim kártyáját tudod használni vele.


Például Telekomos kártyád van, azt nem tudod használni a Vodafone-nál vett telefonnal. A kártyafüggetlen telefonnal pedig tudod használni akármelyik szolgáltatóval.


A Telekomnál ( T mobille) nem árul független telefont.

Egyébként miért nem rendeltek az internetről?

Nagyobb a választék és olcsóbb mint szolgáltatótól venni.


[link]

2017. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 jól mondja, annyit tennék még hozzá, hogy ha mindenáron 20e alatt akarsz venni, abban azért mindenképpen lesz valami kompromisszum. Szóval az "érintőképernyős" az önmagában még nem jelent kategóriát, lehet, hogy a RAM lesz túl pici, vagy a proci lassú és emiatt akadozik, vagy a kamerája használhatatlan, vagy már nincs rá friss oprendszer, stb. Döntsd el, mi fontos neked, és vásárlás előtt olvasgasd el a véleményeket az árukeresőn, meg a teszteket a mobilarena.hu-n, telefonguru.hu-n, stb. A Google is a barátod.
2017. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 meg rendeltem a t mobile weboldalán egy Samsung Galaxy J3at csütörtökön ha minden igaz a kezembe tarthatom már! Muszáj volt mer a másik telom úgy látom kezd meghalni ezuttal végleg!
2017. júl. 31. 01:46
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez a telom is LG volt eddig a többi telomhoz képest ez volt a legjobb ezt szerettem a legjobban a Sony Xperia asszem sp volt az szar hozzá képest nagyon ritkaszar ezt egy spanom is mondta a samsungot meg úgy döntöttem kipróbálom ez a 3 nagy márka a Samsung meg az lg főleg pláne tv-knél keresik őket nagyon! Tapasztalat: müszaki eladó tanuló gyakornok lány! Könnyű őket beállítani beprogramozni hangolni ilyenek nem egy nagy ördöngösség max az LG kicsit lassabban tölt be a vége fele. Kerestem LG telot de hát az 20E ér biztos nincs max 70-80ér vagy még több ha a Sony Xperia SP.m volt anno 70 helyett 60

Az LG eddig a ked márkám szerintem az az egyik legjobb müszaki márka!

2017. júl. 31. 01:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedvenc*
2017. júl. 31. 01:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor T-mobile függő lesz a telefonod (nem Telekomnak hívják most épp magukat?), ami nem baj, amíg csak Telekomos SIM-mel akarod használni.

Ha már meglesz az új, és mindent át is töltöttél rá, akkor a régin egy gyári alaphelyzetbe állítást megpróbálhatnál, néha csodákat tesz.

2017. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha! Én úgy tudom ugyanaz a tmobile meg a telekom na!
2017. júl. 31. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!