Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok magyar visual noveleket?

Tudtok magyar visual noveleket?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem, animeaddictson is de nem találtam olyat amiből van magyar is.

2017. júl. 31. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami van, az fel van töltve AA-ra. Nagyon-nagyon-nagyon kevés vn van magyarra fordítva, még angolul se sok van, de jóval több, mint magyarul. A vn-ek fordítása a legnehezebb, és mivel nagyon kevesen olvassák őket Magyarországon, nem is éri meg.

Még a Ricz-Ronin Factories szokott vn-eket fordítani, ha jól emlékszem, illetve nemrég meghirdette az UraharaShop, hogy belekezdenek a Steins;Gate vn-be (ha jól emlékszem), és ehhez keresnek hozzáértő embereket, fordítókat. Hogy mi lett a dologból, azt nem tudom, de legjobb esetben is több hónap lesz a lefordítása, mivel a Steins;Gate is egy hosszú visual novel.

2017. júl. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. júl. 31. 08:07
 3/3 anonim válasza:

Hát, én már lefordítottam 2 hosszabbat is. Itt vannak a linkjeik, ha kell:

[link]

[link]

2017. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!