Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami jó nyári...

Ajánlanátok valami jó nyári munkát?

Figyelt kérdés

Már mindjárt nyár vége és persze már késő.Most konyán dolgoztam, de egyáltalán nem az én asztalom.Van valami ötletet esetleg. Ha lehet ne feltétlen amibe sokat kell komunikálni a vevőkkel vagy hasonló.Eléggé zárkozott lány vagyok és kicsit bamba.


17/L


2017. aug. 2. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre laksz, felénk elég sok az ilyen szezon meló, (gyümölcsszedés, metszés, stb.) persze nem éppen könnyűek, néha elég szívás (lásd ma, a 40 fokban), de elég jól fizetnek. Én is, úgymond nyári munkával kerestem eddig kb. 250-300 ezret, olyan másfél hónap alatt.


Ismerőseim kasszáznak, ők se keresnek rosszul, de ahogy látom az nem biztos h tetszene neked. Akkor talán árufeltöltő, azt soha nem csinaltam, szintén ismerősöm dolgozik árufeltöltőként, neki tetszik, a fizetése sem rossz.


Keresni kell. Nem kell leragadni a szar helyeken, ahol alig van fizetés, bunkó a főnök és ahova minden nap undorral mész.

Nem feltétlen könnyű munkákat kell keresni, azokkal én nem mentem semmire.


18/F

2017. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én Romániában, Nagyvárad környékén lakok, de eddig semmi olyasmit nem találtam ami jó lenne :/
2017. aug. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!