Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Moziba vehetek egyedül, egy...

Moziba vehetek egyedül, egy diákigazolvánnyal 2 jegyet?

Figyelt kérdés
Sajnos barátomnak nincs diákigazolványa és arra gondoltam, hogy akkor megveszem neki egyedül a jegyét a saját diákommal. Ilyet lehet csinálni, vagy az egyiket teljesárúnak fogja felszámolni mindenképp? Válaszokat köszönöm!

2017. aug. 2. 21:55
 1/3 anonim válasza:
Egy terméket egy diákkal lehetséges vásárolni. Esetleg ha az eladó jó fej lesz, és lehúzza 2x akkor szerencséd lesz. De amúgy nem nem lehet. Énis így akartam.
2017. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.. köszönöm a válaszodat. Majd megpróbálom megkérni akkor nagyon szépen :D
2017. aug. 2. 22:05
 3/3 anonim válasza:
Hivatalosan nem lehet, meg van hogy nem is engedi a rendszer 1 órán belül ugyanazt a diákot felhasználni. Azt tudod hogyha nem kell sokat menni, lefoglalod egyesével, egyiket korábban megveszed mondjuk előtte nap, másik meg mozi előtt, ha ennyire fontos az a 440 ft.
2017. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!