Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Professionon szeretnék egy...

Professionon szeretnék egy állásra jelentkezni de nem tudom pontosan hogyan kell. Tudna egy hozzáértő segíteni?

Figyelt kérdés

Már regisztráltam és kitöltöttem az adatokat és feltöltöttem az önéletrajzomat és a motivációs levelemet is. De ezt írja a jelentkezés felett:

Benyújtandó iratok: motivációs levél, fényképes önéletrajz, bizonyítvány másolatok


Ezeket alapból feltölti a profilomról vagy nekem kell feltöltenem külön? Főként a motivációs levél miatt érdekel mert ami kint van az általános viszont erre az állásra egy specifikusat szeretnék, ami viszont az általánosnak a profilomon nem felel meg.



2017. aug. 3. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy regisztráltál, azt jelenti, hogy fognak neked célirányos álláshirdetéseket küldeni rendszeresen, az adataidnak megfelelőeket. Ha te csak úgy találtál egy hirdetést az ő oldalukon, mindent,amit kérnek fel kell töltened és a motivációs levelet - a helyre szabottan - megírni.

Nézz utána a hirdetőnek, hogy mi a "szívhez szóló" motivációs levél, ami oda jó - "itt látom a szakmai fejlődés lehetőségét" stb

2017. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!