Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogok hízni ettől a falásroham...

Fogok hízni ettől a falásrohamtól?

Figyelt kérdés

Szóval délelött voltam futni 13 km-t utána nyújtottam fél órát. Ebéden 1 banánból 2 tojásból 1 tojásfehérjéből 25 g rozslisztből 25 g zablisztből 1 nektarinból és 100 g túróból ez elvileg 600 kalória volt. Aztán ettem uzsonnára 2 szelet toast kenyeret 1 db kockasajttal ez elvileg 150 kalória volt. Vacsorára 50 g zabpelyhet 50 g túrót és fél deci tejet ettem ez 300 volt. Ezen kívül még ettem 3 db nektarint ami 180 kalória volt. Na és most az elöbb nem bírtam magammal megettem egy tál jó nagy tésztát mákkal túróval tejföllel és porcukorral :( Saccra úgy 600-700-ra tippelem. :(((((( Fogyózok és ez nagyon betett neki, a héten már másodjára :((((

165cm/14/L/50kg


2017. aug. 3. 21:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!