Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem szoktátok magtikat...

Ti nem szoktátok magtikat kellemetlenül érezni, mikor tanpont, betétet vagy óvszert vesztek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz volt, mikor tampont, dezodort, betétet (meg sampont stb) vettem, és egy fiatal srác volt a pénztáros. Szegény nagyon megilletődött, mikor felnézett, hogy mégis ki vesz ilyen mennyiségben ennyi kínos dolgot egyszerre. Bár én is legjobb tudásom szerint próbáltam kerülni a szemkontaktust :D
2017. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

férfiként már vettem óvszert, betétet, dezodort, sampont...

betétnél kicsit furán néztek rám (nem a pénztáros, hanem a sorban állók) és akkor mi van?

ha egyszer ez szükséglet, akkor meg kell venni, innentől olyan mintha kaját vennél..

csak akkor fognak rád emlékezni, ha emiatt feszengsz és természetellenesen viselkedsz, egyébként 10 perc múlva már eszükben sem lesz az egész


30F

2017. aug. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!