Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná írni az...

Valaki le tudná írni az összes Linkin Park számot?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Rettentő bonyolult és magas intelligenciát igényelt, hogy beírd googlebe/wikipédiára.

[link]

2017. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Képzeld, beírtam, de ott nagyon sok szám van felsorolva, és azt kétlem, hogy 250 számuk lenne.
2017. aug. 3. 23:59
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Azert mert te ismered a Numbot es itt vege, meg lehet tobb szamuk. :)
2017. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

De, képzeld simán lehet ennyi számuk.

A 3#-sal pacsi, én se szeretem az ilyen fanokat, akik kb 3 számot ismernek össz vissz.

2017. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem 3 számot ismerek, hanem 72-őt es szeretném megismerni az összes számukat, mert nemrég, talán egy éve találtam rájuk és rossz, hogy nem ismerem az összeset.
2017. aug. 4. 10:44
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha ti az összes számot tudjátok, akkor csak annyit írjatok meg légyszi, hogy mennyi van.
2017. aug. 4. 10:53
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Ott a wikipédiás linkben az összes, mi nem világos ezen? Olyan nehéz elhinni, hogy 20 év alatt képes valaki 200+ számot írni? Gondolom nem is éltél még mikor ők már zenéltek.
2017. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem éltem akkor, nagyon sajnálom, de nem tehetek róla. De gondolom te már éltél. És akkor mi van? Nem ez volt a kérdés. De ha te is ennyire ismered őket, akkor miért nem lehet leírni egy számot, hogy hány daluk van? Nem kötözködést kértem, csak egy számot.
2017. aug. 4. 11:45
 9/17 szántóvető ***** válasza:
59%

-nem biztos hogy tudja a válaszoló,azt senm állította hogy perfekt ebből a zenekarból

-vette a fáradságot és kikereste neked

inkább köszönnéd meg neki,ehelyett még magyarázkodni kénytelen.

hát ja,a mi időnkben minden más volt,még a fiatalok is.már ők sem olyanok mint régen xD

2017. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló volt bunkó, szerintem, nem én. Ha nem írta volna oda az intelligenciámat bíráló mondatot, megköszöntem volna neki. Azt a linket én én is megtaláltam, de nem tudok rajta kiigazodni, ezért bátorkodtam feltenni a kérdést. Amúgy nem azért nem tudok rajta kiigazodni, mert ostoba vagyok. A többi válaszoló ismét bunkó volt. Könnyű úgy ítélkezni, hogy nem ismertek. Nem 1, vagy 3 számot ismerek, pedig még azt is rám mondták. Azt hittem, hogy ezen az oldalon minden kérdést fel lehet tenni. Én ezt a kérdést tettem fel, akit nem érint, vagy csak bunkózni akar, az legyen szíves, ne írjon. Főleg nem kell degradálni a másikat. Köszönöm.
2017. aug. 4. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!