Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet megvenni a MÉZGA...

Hol lehet megvenni a MÉZGA CSALÁD TILI-TOLI (KÉPLOGIKAI) JÁTÉKOT?

Figyelt kérdés
Már vagy 1000-szer megnéztem a neten, és csak a vaterán adta kis. HA VALAKI TUDJA HOGY MELYIK OLDALON LEHET MEGVENNI AKKOR AZ LEGYENSZÍVES ÍRJA MEG. VAGY HA TUD VALAKI BÁRMIFÉLE MÉZGA CSALÁDOS CUCCOT AZ IS JÓ LENNE. CSAK NE KÖNYVET, MERT AZ MÁR MEGVAN. LÁTTAM OLYAT IS HOGY ILYEN RETRO ÚSZÓS (FOLYADÉKO) TOLLBA VAN BENNE PAULA ÉS KRISZTA. HA VALAKI TUDJA HIGY AZT A TOLLAT VAGY BÁRMIFÉLE DOLGOT MEGRENDELNI BELŐLE AZ ÍRJA ME LEGYENSZÍVES.

2017. aug. 5. 00:42
 1/3 A kérdező kommentje:
SÜRGŐS!!!!!!
2017. aug. 5. 10:16
 2/3 A kérdező kommentje:
NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON KELLENE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. aug. 5. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen tologatós képkirakó. Úgy emlékszem csúnya barna keretben volt a kép amin a Mézga család volt. Kb 10 éve még láttam is valahol a lomjaim közt.
2017. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!