Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyeseknek miért olyan könnyű?

Egyeseknek miért olyan könnyű?

Figyelt kérdés

Csonka családban nőttem fel. Pénzhiány,örök veszekedések,napi sírások. Úgy érzem bármelyik percben eltudnám magam sírni. Nincsenek igaz barátaim,csak 1-2,csúnya vagyok,még nem volt korban hozzám illő barátom,és úgy gondolom nem is lesz...kövér vagyok,szemüveges,ferdefogú,pattanásos...ennél csúnyább nem is lehetnék... Állandóan veszekedik velem valaki,sok ellenségem van,kirekesztett vagyok. Nincs önbizalmam.

Más egy rendes családban él,van pénzük is,boldogok,de én miért nem lehetek?


2010. máj. 23. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jaj, szegénykém. :/

Biztos lesz barátod, nyugalom, mindenkire ott vár a nagy ő, csak idő kell, hogy megtaláld!

2010. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és nem csak az lehet boldog, akinek sok pénze van! :)
2010. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
AZ élet igazságtalan, ezt nagyon nehéz elfogadni, de ha sikerül, minden könnyebb lesz. És gondolj arra, hogy minden okkal történik, semmi sem véletlenül. Nem véletlenül ilyen az életed. Kecmeregj ki a mocsárból, az önsajnálatból, ne azzal foglalkozz, milyen családban nőttél fel, az csak a múlt, előre nézz! Legyenek céljaid, ha szerinted kövér vagy, hát egy cél lehet a fogyás is :) Meglátod, jobban fogod érezni magad tőle. Sok sikert :)
2010. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De az kell a boldogsághoz...

Nem rég voltam 1 esküvőben,és úgy írígyeltem a mennyaszonyt,nekem soha nem lesz esküvőm :S

2010. máj. 23. 19:20
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...
2010. máj. 23. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is csonka családban nőttem fel, pénzhiányban. Pattanásos vagyok, a fogaim is ferdék. Vékony vagyok...20 éves létemre 17-nek nézek ki. Szemüvegem is van, önbizalmam sincsen. Igen ebben hasonlítunk...viszont nincsenek ellenségeim, és mindig jó a kedvem...jah meg fiú vagyok.

Néha engem is elkap az önsajnálat, de úgy ahogy mondta az egyik kedves válaszoló, mindig kell lobogjon előtted a cél zászlaja. Nekem jelenleg két célom van. Elvégezni a mérnöki egyetemet és megcsináltatni a fogaimat. Mind a kettőnek nekifogtam. A fogaim keserítenek a legjobban, mert fogszabi előtt ki kell húzni a négy bölcsességfogamat sebészi úton, mert nincsenek kinőve, csak tolják előre a többi fogam. A pattanásaimmal elmentem bőrgyógyászhoz, aki akkor el is tüntette őket, de megint tele vagyok. Én már beletörődtem. A szemüveg szerintem nem ciki, már elsős koromtól hordom, de egy pillanatra se gondoltam, hogy ciki lenne.

2010. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jah s még annyi, hogy nekem is 1-2 barátom van. A többiek csak a haverjaim. Minek lenne több? Én nem hiszek abban, hogy egyszerre mindenkivel lehet igaz barát lenni.
2010. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

pár éve én is kirekesztett voltam, mindenki utált, nem egyszer ki voltam utálva az osztályban. Csúnya, kövér pattanásos voltam. Édesanyámékkal sem voltam jóba, nem egyszer felpofozott. Szinte minden nap sírtam hogy miért nincs normális életem.

aztán megmondtam anyáméknak h megyek segítek a munkahelyén dolgozni. kaptam érte napi 3ezret (persze feketén). ebből tudtam venni magamnak néhány új ruhát + sokszor vettem reggelente vmi édességet(chips, keksz) amit elvittem suliba és megkínáltam mindenkit. Bár nap után sokkal rendesebbek lettek velem. aztán amikor egyik csaj beszólt nekem, megfogtam felálltam és a képébe mondtam h semmiben sem jobb nálam. Na akkor mindenki mellém állt és szereztem barátokat. aztán jobb lett minden.

Annyit tanácsolnék h nem szabad elhagynod magad. Mozogj, tornázz fogyj egy kicsit, ha tudsz vállalj valami kisebb munkát amiből vehetsz magadnak dolgokat. Én is pattanásos vagyok, de ha minden nap megmosod többször hideg vízzel hidd el szebb lesz. Tudom azt hiszed "könnyű neki mondani". de hidd el nem csak beszélek, hívd el magadhoz néhány osztálytársad, szervezz programot(még ha csak egy séta is) és beszélgessetek. Írásodból látni h egy nagyon jó lelkű lány vagy. Biztos kedvelni fognak, csak nem ismernek eléggé.

Bocsi hogy ennyit írtam, de remélem segítettem.

Utolsónak bemásolnám a kedvenc zenekarom egyik számának szövegét:


Ne nézz hátra, mert valaki könnyen visszahúz! Az igazi bátrak: nekik a jövő kell, és nem a múlt! ;)

2010. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Honfi! mit ér epedő kebel e romok ormán?

régi kor árnya felé visszamerengni mit ér?

Messzi jövendővel komolyan vess összve jelenkort;

Hass! Alkoss! Gyarapíts! S a haza fényre derül!"


csináltass fogszabályzót, találj valami fogyókúrát, használj kontakt lencsét, menj el kozmetikushoz és ne kapaszkodj önsajnálatba mert az sehova se visz,

helyette kapaszkodj inkább a célodba!

sok szerencsét;)!

2010. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a HASZNOS válaszokat :)
2010. máj. 24. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!