Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek merjek heloween...

Szerintetek merjek heloween kor a haverokkar cukrot kéregetni jelmezben? Várom az ötleteiteket is egy egyszerű de könnyű jelmez hez

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Halottak napján NE kéregess! A normális emberek ilyenkor a meghalt szeretteikre emlékeznek. Nem Amerikában élünk!
2011. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én a barátnőimmel mindig mentem cukrot kéregetni október 31-én(nem halottak napján), leginkább olyan lakóparkba mentünk, ami nemrég épült és köztudottan nagy családok, gyerekes családok laknak, így volt olyan család ahol kihívták a kisgyerekeket hozzánk, hogy nézzenek meg minket. Mi voltunk a látványosság. Viszont olyanok is voltak, akik ránkcsukták az ajtót, vagy ki sem nyitották, de többnyire kedvesen fogadtak. Tényleg ne menjetek későn, ne zavarjatok be a családok estéjébe, és természetesen a jellegzetes jelmondatot mondjátok: "csokit vagy csalunk!" :D

Jelmezre ötletem nincs, mivel ilyenkor már eléggé hűvös szokott lenni az idő, komplett jelmezben fázós lesz. Én mindig egy színes parókát és nyuszifület vettem fel, valamint nagyon kifetettem magamat. Ti is próbálkozhattok álarccal, arcfestéssel, parókával.

2011. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell ezt a sok baromságot átvenni Amerikától...


Már várom, mikor lesz nálunk nemzeti ünnep Július 4. -.-

2011. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ha nem is megyünk otthon tartunk vmi bulit ahhoz írjatok ötleteket
2011. okt. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!