Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell hülyéskedni?

Hogyan kell hülyéskedni?

Figyelt kérdés

Igazából most 16 éves vagyok, még régen 12-13 évesen teljesen felszabadult voltam, folyamatosan hülyéskedtem, és nem érdekeltek a szabályok... tudjátok, amilyen lehetőségeket adtak a pillanatok, kihasználtam, hogy másokat megnevettessek.

Mint a komikusok. Sajnos egy túlságosan komoly társaságba keveredtem, ahol egyáltalán nem értékelték ezt az énemet, ezért meg kellett változnom, az elfogadásért. Bár ne tettem volna... szeretnék visszaváltozni azzá, aki voltam, de nem tudok már egyszerűen mindenben olyan lehetőségeket látni, mint akkor... hogyan tudnám ezt visszahozni?

Könyörgöm, segítsetek...


2017. aug. 7. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd fel a régi baráti körödet akikkel hülyéskedtél anno és tölts velük el minél több időt ha ez megoldható . Ez hátha segít :)
2017. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom! ^^
2017. aug. 7. 23:30
 3/6 anonim válasza:
Anyádat.
2017. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Baj van, tesóm?
2017. aug. 13. 00:21
 5/6 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Ennek mi baja lehet? (3) Egyèbkènt mifèle tàrsasàgba keveredtèl ami olyan nagyon komoly ?
2017. aug. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Másik suli... :/
2017. aug. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!