Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autószerelőnél voltam?

Autószerelőnél voltam?

Figyelt kérdés
A napokban elvittem az autómat egy közeli szerelőhöz,ugyanis a jobb tükröm letört, a bal oldalon lévőn pedig összetört a tükörház meg maga a tükörlap, megkértem, hogy mindkettőt cserélje ki elektromos fűthetőre. Harmadnap vittem is a kocsit, a jobbos teljes volt és egész, a balosnál pedig amikor bontotta ki a dobozt közölte, hogy hát sajnos rosszat küldtek ugyanis ez mechanikus... Nekiállt szerelni valamit mintha mi se történt volna, feltette végülis mindkettőt ( a régiből kiszedte a motort meg a kábelt), hazavittem és észrevettem, hogy egy műanyag elem a régi maradt a bal oldalin, ugyanis azon egy műanyag elem törött maradt illetve a tükörlap elkezdett lecsúszni, mert a ragasztó,amit nem tudom hogyan de elkezdett olvadni de érdekes csak a baloson a másik oldalon semmi. Továbbá hazafele nagyon rezgett is az a tükör, ami nem tetszett. Egyrészt nem egy mechanikusra hagytam ott a pénzt ami 2-3 ezerrel olcsóbb, másrészt szerintem ő régi elemekből( a tükörforgató motor és a kábelen kívül) meg egy pár újból összerittyentett nekem egyet, a maradék alkatrészt ami jött a csomaggal azt meg eltette, jó lesz az másik autóhoz vagy eladni. Visszavittem azt mondta ránéz,és ha úgy van kijavítja vagy kicseréli, hiszen még garanciális... A kérdésemre rátérve: a szélvédőmet is vele csináltatom meg, anyagra hagytam ott pénzt, azt mondta majd telefonál ha kész lesz. Ezek után vannak bennem kétségek és az lenne a kérdésem, hogy honnan tudom vagy hogyan tudom ellenőrizni vagy akármi, hogy amit betesz szélvédőt az vadi új, nem pedig valami használt, amit bontott autóról vett? Egyszer amikor cseréltek nekem hátsó ablakot, mert karcos volt és meglátszott a sötétített fólia miatt, akkor a srác előttem húzott le valami matricát vagy mit, hogy lássuk új... Lényegében lehet-e ezt ellenőrizni, hogy új vagy sem?

2017. aug. 8. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tisztességes szervizbe viszed az autódat, csak egy kóklerhez, mert sajnálod a pénzt a tisztességes munkára - de azért elvárnád a tisztességes munkát. A kóklertől.


Logikus, nem?

2017. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!