Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pécsi CNK...

Mi a véleményetek a pécsi CNK Szent Margit kollégiumról?

Figyelt kérdés

Milyenek a nevelők?

Tényleg nagyon vallásos?

Milyen a kaja?

Mennyire szigorú?

Milyen a közösség?

Milyenek a szobák?

Milyenek a programok?

Esetleg praktikák...:)

Köszönöm előre is a válaszokat!

Én a Leőwey szintjén leszek.



2017. aug. 8. 18:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Szia! Én ide járok most kilencedisként és Leőweyisként, ha vallásos vagy akkor mindenképpen kó. A nevelő nagyon változók attól függ kit fogsz ki de a legtöbb elviselhető. A kaja másolnak izlik nekem nem, de hozzá kell tegyem hogy nagyon válogatós vagyok. A szobák... a weboldalnak nem kell hinni mert csak a lajosos szinten modernek a szobák lent minden 1000 éves de elviselhető ha a szobatársaid jók, lent nincs se konnektor se meleg víz... A programokat nemszeretem mert ált valami vallásos témájú, de hetente közelező min egy kivéve ha el lógod mint én:)) Ha még bármi kérdéses van írj! Amugy milyen tagozatos leszel?
2017. dec. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!