Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljam le a...

Hogyan borotváljam le a mellkasomat/hasamat/lent?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, és eléggé szőrös az egész felsőtestem, meg nyilván a p*csöm is...

Az a helyzet, hogy szeretném leborotválni, mert tényleg elég gusztustalan már, de nem igazán tudom, hogy hogyan kéne az egész felületet, hogy ne legyen utána ronda.

Igazából a farkamon faggyúmirigyek is vannak, és ugye, ha ott megborotválom, kicsit ki is sebesedik. Mit ajánlanátok?


2017. aug. 9. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

borotvahab, borotva(termeszetesen noves iranyba), bortovalkozas utani krem

wow, atomfizika

2017. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak borotva jöhet szóba, hát akkor mint minden borotvát húzd végig :D

Előtte mosd meg majd akár borotvahabbal, vagy tusfürdővel kend be a területet a megfelelő siklás érdekében, de nem árt valamivel kissé rövidebbre is vágni. Nem kell sietni, szép apránként finoman haladva csak is éles borotvával!

Utána pedig kend be valami borotválkozás utáni krémmel. Szóba jöhet körömvirág, aloe vera, kamilla, stb; de akár egy hintőpor is megteszi. Esetleg használj előtte, vagy utána 1-2 nap elteltével bőrradírt, hogy megelőzd a szőrbenövést (ha hajlamos).

2017. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. aug. 9. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!