Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay: visszaküldés vagy...

Ebay: visszaküldés vagy egyezkedés az eladóval?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket ami hiányos volt. Jelentettem az ebay-nek, másnapra írt az eladó, hogy megoldhatnánk úgy hogy ne kelljen visszaküldenem hanem ők elküldik a hiányzó részt. Menjek ebbe bele? Bár muszáj elsz mert nem érné meg nekem vissszaküldeni sajnos.

2017. aug. 10. 08:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
0,4 mm körülbelül. :)
2017. aug. 10. 16:41
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem 4 mm? O,4 mm-es lábon nem állna meg szerintem.
2017. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja igen, elírtam kicsit. Haha. Érdekes lenne. Bizonyára 0,4 cm-re gondoltam aztán azért írtam azt, amit. :)
2017. aug. 10. 19:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Nos, pontosan kellene tudni a furat átmérőjét. Nincs a házban (vagy valamelyik szomszédnak, ismerősnek) egy tolómérője? Meg kellene mérni a furatok mélységét is (bár szerintem az több centi, különben nem tartana a két láb stabilan) Ha meg van az átmérő, írd meg! (Írhatsz privátban is)
2017. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!