Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 3ezer forintért...

Szerintetek 3ezer forintért feljelenthetek valamit? Vagy ha átvertek azzal a 3ezer forinttal mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnos körberöhögnek a rendőrségen ezzel. 3ezer ft? Az eljárás költsége alsó hangon az 5-10-szerese lenne, ha egyáltalán foglalkoznának vele. Ez olyan, mint nekem, ha a taxiban nem fizet ki az utas egy fuvart. Annyit tudok tenni, hogy ráb@$zok a kormányra, káromkodok egyet, elhajtok, és legközelebb résen leszek.

Te is ennyit tudsz tenni. Káromkodsz egyet, és legközelebb figyelsz, hogy ne engedd magad átverni.

2017. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na itt az volt,hogy nem vertek át,hanem én érzem úgy mintha átvertem volna valakit. Eladtam egy SD kártyát amit 3 napja formáztam le és tökéletes volt,erre írja a vevő,hogy szar és adjam vissza a pénzt :/ Én meg mondtam neki,hogy pénzvisszafizetést nem vállaltam,se garanciát.
2017. aug. 10. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatban a lényeg.

Miért nem próbálta ki megvételkor? Lehet hogy van egy ugyanolyan, de rossz kártyája amit így akar elsütni. Ingyen.

2017. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!